Wypożyczalnia kajaków nad rzeką

Wypożyczalnia kajaków Porzece.pl oferuje:

chcąc zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa posiadamy najnowsze kajaki marki Aquarius Pro Tour 470 i Roteko oraz Vista.Producenci podczas wykonania kajaków zadbali o każdy detal, dzięki czemu wygoda i komfort towarzyszy wysokiemu poziomu bezpieczeństwa. Posiadamy również kamizelki ratunkowe, które zostały wyprodukowane w oparciu o Europejskie Normy bezpieczeństwa.

Aquarius Pro Tour 470

Aquarius Pro Tour 470

Jest to bezpieczny, wygodny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. Kajak wykonany jest z bardzo mocnego polietylenu, co czyni go idealnym na trudne rzeki. Pomocnym wyposażeniem kajaka jest duża wodoszczelna komora bagażowa.

Rezerwuj
Roteko Smart XL

Roteko Smart XL

to doskonała propozycja dla indywidualnych użytkowników ceniących sobie niezależność. Jest to kompaktowy i bezpieczny kajak dla początkujących. Dodatkowym atutem kajaka jest wodoszczelna komora bagażowa. Wytrzymała, konstrukcja pozwala na dotarcie kajakiem w najciekawsze zakamarki rzek.

Rezerwuj
Vista

Vista

Doskonała nautyka, super wygodne, przesuwne siedzenia ze składanymi oparciami, wyłożonymi pianką neoprenową, regulowane podnóżki sprawiają, że kilkudniowe wyprawy tym kajakiem to olbrzymia frajda. Jego duża wyporność pozwala na zabranie ze sobą sporej ilości ekwipunku, a możliwość dostawienia trzeciego siedzenia dla dziecka czyni Vistę kajakiem rodzinnym.

Rezerwuj